Vizualinė algoritminė kalba Drakon

Vizualinė algoritminė kalba Drakon

Praėjusiame savo blogo įraše kalbėjau apie tai, kad kompiuteriai jau lenkia žmogaus protą, nes jie veikia su algoritmų pagalba. Šiandien noriu pasidalinti blogo įrašu apie vizualinę algoritminę kalbą Drakon.

DRAKON – tai lengvai suprantama grafinė algoritmų kalba, padedanti greitai suprasti procesus, procedūras ir veiksmus.

Dažnai girdime nusiskundimus iš verslo savininkų, kad jie negali palikti savo darbuotojų ilgam be priežiūros, o naujus darbuotojus apmokyti kainuoja daug laiko ir pinigų. Daugelis jų jau bandė aprašyti savo verslo procesus arba turi pareigybines instrukcijas, kurių niekas neskaito, nes tai didžiausios niekam nereikalingos lapų krūvos.

Paprastas pavyzdys – pardavimų proceso aprašymas. Tik įsivaizduokite, kiek knygų, teorijų ir seminarų yra apie tai, kaip organizuoti pardavimo procesą įmonėje. Tas pats pardavimų procesas gali būti aprašytas daug paprasčiau Drakon kalbos metodo pagalba.

Įsivaizduokite, kad savo pardavimų vadybininką galite išmokyti didelių pardavimų duodami jam vieną lapą.

Daugiau apie tai mano blogo įraše žemiau

NEMOKAMAI gaukite 1 valandos trukmės mokymus „Paprastas būdas organizuoti verslą taip, kad išspręsti 95% visų problemų ir turėti laiko bei jėgų iškeliauti į kelionę aplink pasaulį“ užsiregistruodami www.drakon.lt

1 Comment

Leave A Response

* Denotes Required Field